5 pomysłów na niezapomniany (i kulturalny!) wieczór kawalerski

Krzysztof Jagielski
24.10.2016

Wieczory kawalerskie są owiane bardzo złą sławą. Plotki i domysły na temat tego, czym w tę noc zajmują się panowie przekraczają czasami granicę dobrego smaku. Swoje trzy grosze dołożyła także premiera słynnego, hollywoodzkiego filmu. Tak naprawdę w dzisiejszych czasach rzadko dochodzi do sytuacji, aby wieczór kawalerski wymknął się spod kontroli. Panowie wolą ciekawsze rozrywki i wcale nie chcą spędzać tej nocy w barze. Jakieś inspiracje? Poznaj 5 sprawdzonych pomysłów na naprawdę niezapomniany wieczór kawalerski.

  1. Wyprawa na quadach – panowie wcale nie muszą mieć własnych maszyn. Mogą je wypożyczyć lub po prostu skorzystać z gotowej oferty firmy eventowej. Wyprawy quadami są świetnym sposobem na męski weekend. Adrenalina, przygoda, mocna maszyna między nogami – idealne połączenie i znakomity pomysł na ostatnie dni wolności przyszłego małżonka.
  2. Weekend w SPA – brzmi absurdalnie? Nic z tego. Współcześni młodzi panowie bardzo dbają o swój wizerunek i chętnie korzystają z usług kosmetyczek. Weekend w SPA może więc być rewelacyjnym pomysłem na nieco dłuższy wypad kawalerski. Wystarczy porządny hotel z rozbudowaną strefą SPA&Wellness.
  3. City break – czyli kilkudniowy, najczęściej weekendowy wypad do jednej z europejskich stolic. To fajna przygoda, szansa na zwiedzenie nowego miejsca i zabawę w najlepszych klubach. Szczególnie popularne wśród młodych Polaków są Praga, Rzym i Londyn. Krótki city break nie zrujnuje raczej kieszeni uczestników wyjazdu, oczywiście pod warunkiem, że panowie nie przesadzą z zabawą w modnych lokalach.
  4. Wyjazd na ważny mecz – ostatnie dni czy tygodnie przed ożenkiem warto uczcić w wyjątkowy sposób. A czy jest lepszy pomysł niż wybranie się na super ważny i wyjątkowo atrakcyjny mecz piłkarski? Jeśli chłopaki od dłuższego czasu marzyli o tym, aby zobaczyć na żywo Gran Derbi czy potyczkę Bayernu Monachium z Borussią Dortmund, to właśnie jest dobra okazja. Koszty się nie liczą – takie wspomnienia są bezcenne!
  5. Zwiedzanie szlakiem piwa – większość facetów lubi piwo, a przynajmniej akceptuje jego smak. Warto więc pomyśleć o wycieczce szlakiem słynnych trunków. Dobry adres to np. Holandia (ojczyzna Heinekena) czy Czechy (tutaj świetnych browarów nie brakuje). Wycieczka tematyczna z mocnym, męskim akcentem to naprawdę dobry pomysł na oryginalny i niezapomniany wieczór (wieczory?) kawalerski.

Biorąc pod uwagę te propozycje można chyba uznać, że zwykła impreza w klubie z tancerkami jest szczytem nudy i sztampy. Chłopaki – stać Was na więcej!

Zgłoś swój pomysł na artykuł

Więcej w tym dziale Zobacz wszystkie

Ważne: Użytkowanie Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Szczegółowe informacje w Polityce prywatności.