Bezrękawnik, czyli must have w męskiej garderobie

Maciej Piwowski
10.08.2023

Bezrękawnik to bardzo wygodny element męskiej stylizacji. Wielu panów ma go w swojej szafie, ale traktuje raczej w kategorii stroju sportowego. Tymczasem zastosowań bezrękawnika jest znacznie więcej, a kilkoma inspiracjami dzielimy się w naszym poradniku.

Bezrękawnik do koszuli

To świetna stylizacja weekendowa, która sprawdzi się również jesienią czy wiosną do pracy, o ile nie musisz stawiać się w biurze odziany w garnitur. W nieco cieplejsze dni śmiało można poprzestać na bezrękawniku, który doskonale koresponduje z koszulą.

Bezrękawnik do golfu

Jest to wręcz idealne zestawienie dla panów, którzy z jednej strony cenią sobie niezobowiązującą elegancję, a z drugiej chcą się czuć maksymalnie komfortowo. Połączenie bezrękawnika i golfu doskonale sprawdzi się późną jesienią, a nawet w cieplejsze zimowe dni.

Bezrękawnik i t-shirt

Czas na typowo sportową stylizację, dobrą na weekend na działce, garden party u znajomych czy po prostu spacer po mieście. W dni z temperaturą kilkunastu stopni na plusie połączenie bezrękawnika i t-shirtu sprawdza się idealnie, ponieważ gdy tylko zrobi Ci się za ciepło, to możesz łatwo przejść do stylizacji letniej.

Bezrękawnik i bluza

Kolejna sportowa i super komfortowa propozycja. Tworząc niezobowiązującą, na przykład weekendową stylizację, pomyśl o połączeniu bezrękawnika i bluzy – może być z kapturem. W takim outficie będzie Ci ciepło, bardzo wygodnie, a przy tym będzie on sprawiać wrażenie kompletnej, świadomie skomponowanej stylizacji męskiej.

Zgłoś swój pomysł na artykuł

Więcej w tym dziale Zobacz wszystkie