Chcesz większej pikanterii w łóżku? Sprawdź, co warto zaproponować partnerce, aby jej nie przestraszyć

Piotr Kowalczyk
14.02.2022

Seks jest fundamentem każdego związku. Gdy partnerom jest ze sobą dobrze, to dużo lepiej się dogadują i czerpią satysfakcję z bycia razem. Prędzej czy później w łóżku może jednak zacząć wiać nudą, co zwykle jako pierwsi dostrzegają panowie. Jeśli właśnie znalazłeś się w takiej sytuacji i chcesz nieco więcej „pieprzu” w sypialni, to zaproponuj partnerce kilka nowości – byle takich, które nie wywołają u niej szoku. Wykorzystaj te inspiracje.

Nowe pozycje

Od tego zawsze warto zacząć, zwłaszcza jeśli do tej pory raczej w tym zakresie nie eksperymentowaliście. Każda, nawet najfajniejsza pozycja po czasie może się znudzić i jest to dobry moment, aby wprowadzić jakieś novum. Pamiętaj tylko, aby zawsze obserwować reakcję partnerki i nie zmuszaj jej do niczego, co wyraźnie nie sprawia jej przyjemności.

Przebieranki

Niewinna zabawa, która może naprawdę Was rozgrzać. Przebieranki to nie tylko wyuzdane stroje policjantek, pielęgniarek czy zakonnic, ale także wszystko to, co oboje na pewno macie w swoich garderobach. Kręcą Cię motywy szef-sekretarka? Porozmawiaj z partnerką, czy nie miałaby ochoty na taką zabawę. Ona lubi, gdy jesteś umorusany podczas prac w ogrodzie? Załóż czyste ubrania upodabniające Cię do budowlańca i zaskocz ją czymś nowym.

Pikantny film

To zawsze dobry wybór, ale tylko pod warunkiem, że oboje macie na obejrzenie takiego filmu ochotę, jesteście ze sobą bardzo blisko i w 100% sobie ufacie. To nieprawda, że pikantne filmy kręcą tylko facetów. Wspólnie wybierzcie jakąś produkcję (na początek niech to będzie jednak film erotyczny, a nie pornograficzny) i sprawdźcie, czy Wam się spodobało.

Lekkie elementy BDSM

BDSM kojarzy się ze skrajnie wyuzdanym, a wręcz nieprzyzwoitym seksem, tymczasem badania pokazują, że wiele osób – i o dziwo przeważają tutaj panie – fantazjuje na temat krępowania, posłuszeństwa, kontrolowanej przemocy. Pamiętaj jednak, że akurat w przypadku BDSM nie ma mowy o elemencie zaskoczenia. Musisz wcześniej zapytać partnerkę, czy na pewno to akceptuje.

Eksperymenty z jedzeniem

Nie chodzi o śniadanie do łóżka, ale o bawienie się swoimi ciałami z wykorzystaniem produktów spożywczych – na przykład bitej śmietany, owoców, napojów czy choćby kostki lodu. To może być bardzo odświeżające i ekscytujące dla obojga partnerów!

Zgłoś swój pomysł na artykuł

Więcej w tym dziale Zobacz wszystkie

Na naszej stronie korzystamy z plików cookies w celu spersonalizowania reklam, więcej informacji.