Czy ona Cię zdradza? Sygnały, które powinny zaniepokoić każdego faceta

Marek Szydełko
04.11.2019

Stereotyp głosi, że zdradzają tylko mężczyźni, ale dobrze wiemy, że nie ma w tym ani źdźbła prawdy. Jeśli wierzyć badaniom, to do zdrady przyznaje się około 30% Polek. Skok w bok jest główną przyczyną rozwodów, stąd ważnym elementem małżeństwa jest dbanie o to, aby obie strony nie czuły potrzeby szukania nowych bodźców na zewnątrz. Nie zawsze jednak można temu zapobiec. Jeśli od dawna podejrzewasz żonę/partnerkę o zdradę, to zacznij się jej bacznie przyglądać - kobietom znacznie trudniej jest zachować romans w tajemnicy. Co powinno Cię zaniepokoić? Sprawdź w naszym poradniku.

Zamykanie się w łazience z telefonem

Klasyka. Jeśli Twoja żona nigdy wcześniej nie chodziła do toalety z telefonem lub zdarzało jej się to sporadycznie, ale od pewnego czasu jest to nagminne, możesz zacząć się martwić. Istnieje prawdopodobieństwo, że konwersuje z kimś lub wymienia SMS-y. Łazienka to ulubione miejsce zdradzających, bo zapewnia maksymalną intymność i poufność bez konieczności tłumaczenia się.

Wyjazdy służbowe, których wcześniej nie było

Twoja żona nigdy nie była na żadnym wyjeździe służbowym, ale od pewnego czasu stały się one elementarną częścią jej pracy? Jasne, może to oznaczać, że np. dostała awans czy po prostu firma więcej inwestuje w pracowników. Zainteresuj się tym jednak, bo istnieje także ryzyko, że faktycznym celem wyjazdu nie jest wcale podnoszenie swoich kompetencji zawodowych.

Przesadna troskliwość i uczynność

To bardzo typowe dla zdradzających kobiet – rzadziej dla facetów. Kobiety, które mają romans lub dopuściły się jednorazowej zdrady, mają z tego powodu ogromne wyrzuty sumienia. Czują usilną potrzebę wynagrodzenia tego partnerowi, przez co zaczynają się zachowywać w sposób zupełnie nienaturalny.

Wcześniej nie mogłeś się doprosić, by żona zrobiła Ci ulubione danie, a teraz masz je na stole codziennie? Partnerka nie suszy Ci głowy o wyniesienie śmieci, tylko robi to sama? Zachęca Cię, żeby wyszedł z kolegami na piwo? Przestała narzekać, że oglądasz mecz, choć akurat w telewizji leci super ważny odcinek jej ulubionego serialu? Zacznij się martwić.

Wprowadzenie nowych, odważniejszych pomysłów do sypialni

Na to wielu zdradzanych facetów nie zwróci uwagi, a wręcz ucieszy się, że wcześniej dość wyważona w kwestiach seksu żona nagle stała się demonem i chce próbować nowych rzeczy, a nawet je inicjuje. Może to świadczyć o tym, że zdobyła doświadczenie w czyimś łóżku, a wyrzuty sumienia każą jej zapewnić podobne doznania zdradzanemu mężowi.

Zgłoś swój pomysł na artykuł

Więcej w tym dziale Zobacz wszystkie

Ważne: Użytkowanie Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Szczegółowe informacje w Polityce prywatności.