Dlaczego i jak zorganizować najlepszy wieczór kawalerski?

Andrzej Winnicki
28.08.2019

Wieczór kawalerski to niepowtarzalna, a dla niektórych ostatnia okazja, aby jeszcze raz naprawdę dobrze pobawić się w otoczeniu najbliższych kolegów i znajomych. Nie oznacza to oczywiście, że każde spotkanie musi być zorganizowane z wielkim rozmachem rodem z amerykańskich filmów. Wieczory kawalerskie cieszą się dużą popularnością, jednak zdarzają się przypadki, w których nie decydujemy się na organizację przedślubnej imprezy. Przyjrzyjmy się więc temu, dlaczego warto organizować wieczór kawalerski oraz jak zorganizować najlepszą imprezę.

Dlaczego warto organizować wieczór kawalerski

Wieczór kawalerski to przede wszystkim tradycja, która jest obecna w naszej kulturze od wielu, wielu lat. Warto więc podtrzymać ją po to, aby kolejne pokolenia wciąż kultywowały tę uroczystość, która ma miejsce przed ślubem. Poza tym, to oczywiście jedna z ostatnich okazji, aby pobawić się z przyjaciółmi bez wyrzutów sumienia. Wstąpienie w związek małżeński jest swego rodzaju bramą do dorosłości oraz pełnej dojrzałości. Sprawienie przyjacielowi przyjemności w postaci wspólnego wyjścia na miasto, do klubu lub wyjazdu za miasto, żeby spędzić czas na swego rodzaju aktywności, która będzie odskocznią i szansą do poczucia wolności.  

O czym pamiętać przy organizacji wieczoru kawalerskiego 

Najlepsze imprezy na wieczór kawalerski organizowane są przy współpracy wszystkich zainteresowanych. Oczywiście udzielić się musi sam Pan Młody, ale również świadek oraz zaproszeni najbliższy znajomi. Zazwyczaj przyjmuje się, że wieczór kawalerski ma miejsce na kilka tygodni przed datą ślubu. Przygotowania do niego warto natomiast zacząć jeszcze nieco wcześniej bo co najmniej 2 lub 3 tygodnie przed samym wydarzeniem. Jest to potrzebne, aby spokojnie uregulować wszystkie formalności z budżetem, organizacją, wynajęciem lokalu oraz potwierdzeniem obecności każdego z gości. Znalezienie pomysłu na organizację wieczoru kawalerskiego nie jest trudne. Można wybrać się w miejsce, które związane jest z zainteresowaniami Pana Młodego np. tor gokartowy, wyjazd pod namioty, skok ze spadochronem, lub gra miejska. My jednak znamy jeszcze lepsze miejsce, które sprawi, że wieczór kawalerski będzie spędzony w lokalu na bardzo wysokim poziomie europejskim - New Orleans w Warszawie - https://neworleans.pl/wieczor-kawalerski-w-warszawie/

Najlepsze miejsce na organizację wieczoru kawalerskiego

Z racji tego, że wieczór kawalerski to być może ostatnia okazja dla Pana Młodego na taki rodzaj zabawy, dobrym rozwiązanym jest udanie się do Gentlemen’s Club ze striptizem. Klub premium z nocną restauracją New Orleans w Warszawie zapewnia najwyższej jakości obsługę klienta oraz pełną prywatność i dyskrecję. Impreza zorganizowana w ekskluzywnym klubie w samym centrum stolicy to gwarancja gorącej zabawy, która z całą pewnością przedłuży się na długość całej nocy. Klienci klubu przyciągani są przede wszystkim z powodu wysokiej klasy, którą charakteryzuje się klub, oraz przez indywidualnie przygotowywanie oferty w zależności od potrzeb każdego klienta. Wielką zaletą wyboru tego miejsca jest również bardzo szeroki wybór alkoholi, który jak wiadomo w przypadku wieczorów kawalerskich jest bardzo istotny. 

Artykuł partnera.

Zgłoś swój pomysł na artykuł

Więcej w tym dziale Zobacz wszystkie

Na naszej stronie korzystamy z plików cookies w celu spersonalizowania reklam, więcej informacji.