Dlaczego powinieneś chodzić z partnerką na shopping?

Krzysztof Jagielski
25.04.2022

Stereotypowo uznaje się shopping za typowo kobiecą domenę. Okazuje się jednak, że wielu panów również lubi buszować po sklepach w poszukiwaniu nowych ubrań. Jeśli Ty nie masz takich potrzeb, to i tak powinieneś od czasu do czasu towarzyszyć swojej partnerce w shoppingu. Dlaczego? Najważniejsze powody omawiamy w naszym artykule.

Wzmocnisz jej pewność siebie

Chodzi o to, że wiele pań niestety ma poważne kompleksy i kupując ubrania kieruje się wyłącznie tym, aby zakryć np. fałdki na brzuchu czy zbyt szerokie biodra. Jeśli pójdziesz z partnerką na zakupy, to możesz namówić ją na kupienie takich ubrań, w których naprawdę dobrze wygląda. Powinieneś wzmacniać jej pewność siebie mówiąc je, że rewelacyjnie prezentuje się w danej sukience, że ta bluzka idealnie na niej leży etc. Oczywiście tylko pod warunkiem, że jest to prawda.

Będziesz przydatny

Prozaicznym powodem, dla którego faceci powinni towarzyszyć swoim partnerkom podczas shoppingu jest to, że mogą pomóc w noszeniu coraz większej liczby toreb, przytrzymać przymierzane ubrania, donosić nowe do przymierzalni, zaopiekować się torebką, a nawet upolować jakąś fajną promocję. Spokojnie, na pewno nie będziesz się nudzić.

Namówisz ją na kupienie ubrań, w których Ci się podoba

Jeśli do tej pory Twoja partnerka zawsze kupowała ubrania, które nie robiły na Tobie spektakularnego wrażenia, to czas najwyższy wybrać się z nią na shopping. Być może Twoja  żona czy dziewczyna jest wstydliwa, nadmiernie skromna lub boi się zaryzykować, a nie masz też nikogo, kto mógłby jej dobrze podpowiedzieć w przymierzalni?

Wybierając się na zakupy razem możesz wpłynąć na wybory partnerki i podsunąć jej takie ubrania, w których nie tylko czuje się znakomicie, ale też po prostu Ci się podoba.

Chłodne męskie spojrzenie

Nie ukrywajmy, że Twoja obecność podczas shoppingu może mieć tez wartość czysto praktyczną. Jako mężczyzna patrzysz na różne sprawy chłodniejszym okiem i możesz np. zasugerować partnerce, że dany ciuch absolutnie nie jest wart tej ceny z uwagi na zły skład.

Możesz również pomóc partnerce w wybraniu takich ubrań, które prezentują dobrą jakość wykonania, a więc posłużą znacznie dłużej. Wiele pań niestety nie zwraca na to aż takiej uwagi.

Zgłoś swój pomysł na artykuł

Więcej w tym dziale Zobacz wszystkie

Na naszej stronie korzystamy z plików cookies w celu spersonalizowania reklam, więcej informacji.