Do czego przyda Ci się trymer?

Marek Szydełko
22.01.2024

Trymer to urządzenie, które powinno znaleźć się w szafce łazienkowej każdego faceta. Przyda Ci się nawet wtedy, gdy nie nosisz zarostu, a po prostu chcesz zadbać o swoją higienę i estetykę ciała. Trymer lub golarka z przystawką do trymowania jest bardzo funkcjonalnym sprzętem, którego zastosowaniom przyglądamy się w naszym poradniku.

Formowanie brody

Podstawową funkcją trymera jest precyzyjne formowanie zarostu, zwłaszcza długiej brody. Jeśli ją nosisz, to koniecznie zadbaj o jej estetyczny wygląd, w czym pomoże Ci właśnie trymer. Dzięki temu urządzeniu będziesz rzadziej odwiedzać barbera.

Skracanie zarostu

Trymer śmiało można wykorzystać do skracania zarostu, co na pewno zainteresuje panów, którzy nie chcą nosić długiej brody, a jednocześnie nie lubią mieć idealnie gładkiej twarzy. Przy pomocy trymera możesz łatwo osiągnąć efekt trzydniowego zarostu.

Stylizacja wąsów

Nosisz wąsy? Wiedz zatem, że te wracają do łask i coraz więcej młodych mężczyzn decyduje się na ich zapuszczenie. Wąsy oczywiście wymagają pielęgnacji i stylizacji, do czego ponownie przyda Ci się trymer.

Depilacja okolic intymnych

Nawet jeśli nie nosisz żadnego zarostu na twarzy, to nadal musisz kontrolować włosy w pozostałych częściach ciała, w tym w okolicach intymnych. Trymer idealnie nadaje się do skracania włosków, gwarantując przy tym pełne bezpieczeństwo i brak podrażnień.

Trymer śmiało może również wykorzystać do skracania czy golenia włosów pod pachami, na klatce piersiowej, brzuchu czy ramionach. Ten sprzęt z pewnością stanie się Twoim podstawowym urządzeniem do regularnej pielęgnacji.

Zgłoś swój pomysł na artykuł

Więcej w tym dziale Zobacz wszystkie