Erotyczne zabawki – czy ona je polubi?

Marek Szydełko
24.04.2017

W każdym związku przychodzi taki moment, gdy temperatura w sypialni wyraźnie spada, a do łóżka wkrada się nuda. Można temu zaradzić, ale ważne jest, by zrobić to wspólnymi siłami. Jednym z najciekawszych i najskuteczniejszych sposobów na pokonanie sypialnianej rutyny są zabawki erotyczne. Faceci z reguły o nich marzą, ale z paniami bywa różnie. Przygotowaliśmy dla Ciebie kilka rad, którymi powinieneś się kierować, zanim odwiedzisz sex shop.

Nic na siłę

Kupowanie zabawek erotycznych za plecami partnerki nie jest dobrym pomysłem – uwierz na słowo. Nawet nie myśl o tym, aby podarować ukochanej stylowy wibrator czy pejcz pod choinkę. To ją tylko zawstydzi, a może nawet oburzy, czego konsekwencją będzie wiele cichych dni.

Decyzję o wprowadzeniu erotycznych zabawek do sypialni musicie podjąć wspólnie. Taka rozmowa będzie oznaką dojrzałości Waszego związku i nie należy się jej wstydzić. Po prostu zapytaj partnerkę, czy nie miałaby ochoty spróbować czegoś nowego i pokaż jej asortyment internetowego sklepu z takimi gadżetami. Jest duża szansa, że ona także o tym myślała, ale wstydziła się o tym mówić. Takie przełamanie lodów przyniesie ogromną korzyść dla Waszego związku.

Co kupić?

To już zależy od Waszych wspólnych preferencji. Nie szukajcie porad w Internecie, a tym bardziej wśród znajomych, bo każdy ma inne oczekiwania i to, że zaprzyjaźnionej parze przypadły do gustu kulki gejszy wcale nie oznacza, że z Wami będzie tak samo.

Na początek wybierzcie coś skromnego i „bezpiecznego”. Świetnym pomysłem jest erotyczna bielizna, popularne nasutniki czy chociażby gry planszowe/karciane dla dorosłych. Niezawodnym gadżetem okazują się wszelkie opaski na oczy i wiązania – niekoniecznie muszą to być kajdanki, które z reguły wywołują śmiech niż podniecenie.

Jeśli taka zabawa się Wam spodoba, możecie iść o krok dalej i kupić coś bardziej „konkretnego”. Wybór jest ogromny i nie musimy chyba przytaczać nazw poszczególnych gadżetów. W tej branży świetnie sprawdza się hasło: dla każdego coś miłego.

Pamiętaj

Nie kupuj zbyt wielu zabawek naraz. Partnerka może poczuć się zobligowana do ich przetestowania, nawet wbrew swojej woli. Metoda małych kroków jest znacznie lepsza.

Odpowiedzialne stosowanie zabawek erotycznych

Gadżety erotyczne mogą dawać wielkie przyjemności, ale także sprawiać ból czy wywoływać uczucie wstydu lub nawet poniżenia. Dlatego należy z nich korzystać odpowiedzialnie, a na początku zawsze otwarcie wyznaczać sobie granicę. Dzięki temu nie będziecie mieć do siebie pretensji.

Pamiętaj również, aby dbać o higienę. Zabawki erotyczne muszą być sterylnie czyste, dlatego należy je myć po każdym użyciu. I oczywiście chować je przed ciekawskimi dziećmi.

Zgłoś swój pomysł na artykuł

Więcej w tym dziale Zobacz wszystkie

Na naszej stronie korzystamy z plików cookies w celu spersonalizowania reklam, więcej informacji.