Gdzie naprawić telefon w Krakowie?

Mateusz Nowak
19.06.2021

Smartfon uległ usterce? Współcześnie większość spraw załatwiamy za pośrednictwem urządzeń mobilnych. Stały dostęp do telefonu czy Internetu jest kluczowy dla pracy wielu branży. Aby szybko naprawić uszkodzony smartfon w Krakowie warto udać się do sprawdzonego punktu.

Smartfon uległ usterce? Współcześnie większość spraw załatwiamy za pośrednictwem urządzeń mobilnych. Stały dostęp do telefonu czy Internetu jest kluczowy dla pracy wielu branży. Aby szybko naprawić uszkodzony smartfon w Krakowie warto udać się do sprawdzonego punktu. 

Senat Komórki to zaufany i działający od wielu lat na rynku serwis komórkowy. Kraków jest miastem, w którym firma prowadzi aż trzy punkty stacjonarne. Dzięki temu w razie wystąpienia problemów z urządzeniem mobilnym, można skorzystać z pomocy oferowanej przez jeden z nich. 

Kraków: naprawa telefonów oraz smartfonów

Może się zdarzyć, że z naprawą urządzenia trzeba działać szybko, jak np. w przypadku zalania urządzenia. Podobnie rzecz wygląda kiedy urządzenie nieszczęśliwie upadnie, jego szklany wyświetlacz może bardzo łatwo ulec uszkodzeniu. Stłuczona szyba może ograniczać funkcjonalność urządzenia lub co najmniej stwarzać ryzyko dla palców. Jeśli nieszczęśliwy wypadek zmusza Cię do zgłoszenia się do serwisu GSM, zleć usługę najlepszym specjalistom! 

W kilku większych miastach, do których należą: Bielsko-biała, Katowice oraz Kraków, naprawa telefonów jest możliwa w jednym z kilku punktów Senat Komórki – szybko i w atrakcyjnych cenach.

Gdzie zlokalizowane są punkty Senat Komórki? 

  • Dworzec Główny PKP (przy wejściu na ul. Bosacką)

To punkt, który uczęszczany jest przez wielu klientów. Serwis zlokalizowany jest w hali dworcowej, Dworca Głównego PKP, który po remoncie zyskał bezpośrednie połączenie cznie z wnętrzem Galerii Krakowskiej (ul. Pawia 5a)

  • C.H. Krokus – parter (wyspa obok Empik)

Jedna z wysp firmy jest także zlokalizowana w Centrum Handlowym Krokus (Aleja Generała Tadeusza Bora-Komorowskiego 37). 

  • C.H. Serenada – piętro 1 (obok mBanku)

Trzeci punkt jest zlokalizowany przy Al. Generała Tadeusza Bora-Komorowskiego 41 w budynku Centrum Handlowego Serenada, z więc w niedalekim sąsiedztwie poprzedniej filii.

Sprawdzony serwis komórkowy Kraków

Serwis GSM Senat Komórki od lat działa na rynku, zyskując zaufanie kolejnych zadowolonych klientów, z których znaczna część stanowi osoby zamieszkujące stolicę Małopolski, Kraków. Serwis telefonów zlokalizowany jest w miejscach, do których z łatwością można dojechać – czy to samochodem, czy też komunikacją miejską. 

Lokalizacje poszczególnych serwisów sprawiają, że zlecenie naprawy jest niezwykle proste i może być załatwione w czasie wypadu na zakupy lub zajmowanie się innymi sprawunkami. Jeśli dana usługa, jak np. założenie folii ochronnej lub wymiana baterii może być zrealizowana od ręki, właściciel telefonu nie musi tracić czasu w kolejce, a zamiast tego może zająć się zakupami. 

Serwis GSM w centrum Krakowa

Serwis GSM Senat Komórki zajmuje się naprawą smartfonów i telefonów komórkowych, dystrybucją części zamiennych, akcesoriów oraz sprzedażą nowych urządzeń. W jednym miejscu możesz zaopatrzyć się w etui, zapasowe słuchawki czy nową ładowarkę, a jednocześnie – powierzyć naprawę swojego urządzenia w ręce doświadczonego serwisanta.

Informacja prasowa

Zgłoś swój pomysł na artykuł

Więcej w tym dziale Zobacz wszystkie

Ważne: Użytkowanie Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Szczegółowe informacje w Polityce prywatności.