Jak opóźnić wytrysk? Skuteczne metody na przedłużenie stosunku

Krzysztof Jagielski
28.04.2018

Udany seks w pozytywny sposób wpływa na ogólne zadowolenie z życia i pośrednio sprawia, że łatwiej jest osiągać zamierzone cele. Co zrobić, gdy Twoje kontakty seksualne trwają zaledwie kilka sekund? Jak stać się pełnowartościowym facetem i w końcu zadowolić każdą partnerkę?

Przedwczesny wytrysk to nie tylko problem mężczyzn rozpoczynających współżycie!

Przedwczesny wytrysk nie jest rzadkością. Nie daj sobie wmówić, że jesteś jedyny, a już na pewno nie obwiniaj się za to, że nie jesteś w stanie wystarczająco cieszyć się bliskością i kończysz, zanim tak naprawdę zaczniesz.

Zapomnij o błędnych wzorcach! Myślisz, że każdy mężczyzna może uprawiać seks godzinami? Mylisz się! Przeciętny Europejczyk jest w stanie cieszyć się współżyciem zaledwie kilka lub kilkanaście minut i jest to całkowicie normalne. Problem przedwczesnego wytrysku występuje wówczas, gdy nie jesteś w stanie nawet rozpocząć współżycia, w od momentu podniecenia do szczytowania upływa zaledwie kilkanaście lub kilkadziesiąt sekund.

O przedwczesnym wytrysku mówmy, gdy ejakulację wywołuje nawet niewielkie podniecenie i nie pozwala ona rozpocząć penetracji lub rozpoczyna się zaraz po zbliżeniu. Jakie są przyczyny przedwczesnego wytrysku?

Najczęstsze przyczyny szybkiej ejakulacji

Przedwczesny wytrysk powodują różnorodne czynniki. Wśród nich wyróżniamy między innymi:

  • Zbyt rzadkie uprawianie seksu;

  • Zaburzenia emocjonalne;

  • Stres i przemęczenie;

  • Złe doświadczenia i traumy związane ze współżyciem;

  • Samodzielne zaspokajanie potrzeb seksualnych;

  • Problemy neurologiczne;

  • Choroby układu moczowo-płciowego;

  • Nadwrażliwość żołędzi prącia.

Każdy z tych czynników może powodować problem z zapanowaniem nad podnieceniem i prowadzić do stałych lub okresowych kłopotów w życiu seksualnym, dlatego należy znaleźć przyczynę dolegliwości i postarać się ją zniwelować.

Niestety nie zawsze problem ma podłoże, które można dokładnie określić i wykluczyć przyczynę. Należy, więc postarać się poprawić jakość życia erotycznego za pomocą powszechnie dostępnych środków np. żeli i kremów opóźniających wytrysk, specjalnych prezerwatyw przedłużających stosunek oraz suplementów, które cieszą się coraz większym zaufaniem mężczyzn, zauważających u siebie nie tylko objawy przedwczesnej ejakulacji, ale także zaburzenia erekcji lub brak libido.

Jak zapobiec przedwczesnemu wytryskowi

Wszelkie żele, maści i prezerwatywy działają jedynie na zewnątrz organizmu, zmniejszając nadwrażliwość penisa na bodźce, dlatego nie zawsze okazują się skuteczne. Z tego względu, warto ich stosowanie uzupełnić działaniem suplementów diety o naturalnym składzie, do których zalicza się preparat o nazwie Climax Control.

Opóźnienie wytrysku tabletki

Działanie tabletek Climax Control zostało potwierdzone nie tylko przez mężczyzn je stosujących, ale także lekarzy. Preparat przywraca odpowiedni poziom sterotoniny w organizmie, dzięki czemu likwiduje problem nadwrażliwości penisa na bodźce oraz jest źródłem cennych i w pełni naturalnych związków, które pozytywnie wpływają na utrzymanie erekcji i męskie funkcje seksualne. Oryginalny preparat kupisz w sklepie medicot, produkt nosi nazwę : Opóźnienie wytrysku tabletki medicot.pl

Sprawdź i przekonaj się, że możesz pokonać problem przedwczesnego wytrysku szybciej, niż Ci się wydaje! Postaw na sprawdzoną moc polecanego przez mężczyzn i dostępnego bez recepty leku na przedwczesny wytrysk o udowodnionej klinicznie skuteczności działania i ciesz się udanym współżyciem, niezależnie od wieku!

Informacja prasowa

Zgłoś swój pomysł na artykuł

Więcej w tym dziale Zobacz wszystkie

Na naszej stronie korzystamy z plików cookies w celu spersonalizowania reklam, więcej informacji.