Koszulki Extreme Hobby - 4 fakty, które udowodnią Ci, że są to T-shirty dla Ciebie

Remigisz Szulc
29.07.2016

Jeśli masz dość banalnych ubrań i przykładasz dużą wagę do tego, w jaki sposób wyrażasz siebie przez ubranie, to koszulki Extreme Hobby są dla Ciebie. To wyjątkowa propozycja dla wszystkich, którzy kochają adrenalinę i pragną… budzić respekt. Wyróżnia je wieloznaczna, rzucająca się w oczy grafika i ciekawe hasła. To nie jedyne powody, dla których powinieneś mieć chociaż jedną z nich. Znaleźliśmy jeszcze 4 inne, oto one.

Biały, gładki t-shirt jest zawsze modny, ale czasami nadchodzi czas, że każdy facet potrzebuje czegoś więcej. Jeśli chcesz poczuć swoją moc, musisz mieć koszulkę, której nie musisz chować pod marynarką czy bluzą. Sięgnij po koszulki Extreme Hobby i przekonaj się, jak duże znaczenie dla Twojego wizerunku ma ubranie. – Koszulki Extreme Hobby są wybierane przez wyjątkowych ludzi. Filozofia marki zachwyciła wielu sportowców i kibiców. Dla przypomnienia tylko dodam, że marka powstała w 2011 roku z inicjatywy osób interesujących się sportami walki i ekstremalnymi, co z pewnością wpłynęło na design oferowanych przez nią rozwiązań. Z EH utożsamiają się też osoby, które nie wahają się publicznie manifestować swoich poglądów, cenią oryginalność oraz wyszukane i rzucające się w oczy wzornictwo – mówi Wojciech Kowalski ze sklepu UNHUMAN.

Wysoka jakość koszulek Extreme Sport

Niezwykłe, często wieloznaczne grafiki, mocna wymowa haseł idą w parze z jakością materiałów. Koszulki Extreme Hobby zrobione są z 100% bawełny, pierwszorzędnej jakości. Dzięki temu bardzo dobrze się je nosi, idealnie układają się na ciele i są przewiewne. Wykonane na nich nadruki są trwałe, często wzbogacone efektami 3D i gel. Rysunki i litery zawsze są dobrze wyeksponowane i czytelne. Koszulki Extreme Hobby nadają się i na trening, do noszenia na co dzień, a także różne specjalne okazje. To w końcu bardzo uniwersalny design.

Gwarancja mocnych wrażeń

Jeśli jesteś kibicem, uprawiasz sport, albo po prostu lubisz adrenalinę i mocne wrażenia, z pewnością docenisz linię kibicowską, gdzie fantastyczne emblematy mieszają się z hasłami bliskimi sercu każdego fana piłki nożnej. – Propozycja jest warta uwagi, ponieważ marka produkuje koszulki dla fanów konkretnej drużyny. Taka seria powstała np. dla kibiców Lecha Poznań i znalazły się w niej koszulki, bluzy oraz longsleeve’y. Wszystkie te produkty mają charakterystyczne dla marki wzornictwo uzupełnionym o godło i barwy klubowe. Tego typu kolekcje obrazują przede wszystkim to, że przedstawiciele EH są niezwykle elastyczni, wsłuchują się w potrzeby swoich klientów i starają się im sprostać – dodaje W. Kowalski (UNHUMAN). 

Historyczna linia Extreme Hobby

Koszulki Extreme Hobby to także projekty dla ludzi zafascynowanych historią naszego kraju, którzy nie wstydzą się manifestować swojego patriotyzmu i pragną upamiętniać daty i wydarzenia, które przez pokolenia próbowano wyrugować ze zbiorowej pamięci. Dlatego też tej „historycznej” linii można znaleźć koszulki z grafiką husarza, Dywizjonu 303 czy też Powstania Warszawskiego (charakterystyczny wizerunek Małego Powstańca).

Czym jest mroczna Omerta?

Ciekawy design cechuje również mroczną linię Omerta. Ta kolekcja została stworzona od postaw i jest kierowana do wszystkich zafascynowanych kultem sycylijskiej mafii. Na grafikach nie brakuje postaci charakterystycznych dla tego nurtu: pięknych kobiet, znanych mafijnych bossów, a także budzących grozę grafik broni, yakuzy czy ilustracji snów.

Koszulka z wyszukaną, często wieloznaczną grafiką mówi o tobie więcej niż 1000 słów. Extreme Hobby to propozycja dla wszystkich, którzy nie chcą ginąć w tłumie, nie znoszą sieciowych i banalnych rozwiązań. Każdy, kto założy koszulkę Extreme Hobby będzie się wyróżniał i budził szacunek prawdziwych fighterów i kibiców.

Informacja prasowa

Zgłoś swój pomysł na artykuł

Więcej w tym dziale Zobacz wszystkie

Ważne: Użytkowanie Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Szczegółowe informacje w Polityce prywatności.