Męski kożuch wraca w wielkim stylu!

Jerzy Biernacki
19.12.2023

Męskie kożuchy wielu z nas mogą się kojarzyć z czasami słusznie minionymi. Okazuje się jednak, że ten rodzaj okrycia triumfalnie wraca do ofert najlepszych marek modowych. Kożuchy są dostępne zarówno w wariancie z prawdziwej owczej skóry, jak i z tworzywa (tzw. eko-skóra). Dlaczego warto rozważyć zakup takiego okrycia? Kilka argumentów znajdziesz w naszym poradniku.

Jest bardzo ciepły

Dla wielu panów dostatecznym powodem, by zainwestować w męski kożuch są jego znakomite właściwości izolacyjne. Kożuch świetnie chroni przed zimnem, dlatego sprawdzi się nawet w minusowych temperaturach. Pod tym względem może to być alternatywa dla kurtki puchowej.

Wygląda stylowo

Czego jak czego, ale stylu kożuchom męskim nie można odmówić. Są one dostępne w wielu fasonach, w tym przypominające kurtki typu ramoneska czy pilotka. Bez problemu dobierzesz kożuch, który idealnie pasuje do Twojego stylu ubierania, a przy tym jest wygodny w noszeniu.

Wybór na lata

Jeśli zainwestujesz w markowy, dobrej jakości kożuch męski, to możesz mieć pewność, że ponosisz go długo. Co ważne, nic nie wskazuje na to, aby moda na kożuchy miała przeminąć, dlatego możesz w ciemno założyć, że takie okrycie posłuży Ci przez lata.

Będziesz w nim wyglądać niezwykle męsko

Dobrze dopasowany kożuch, na przykład w stylu ramoneski, to super męski element zimowej garderoby. Taki kożuch śmiało może Ci zastąpić kurtkę puchową, gwarantując przy tym, że nie przejdziesz w nim niezauważony.

Zgłoś swój pomysł na artykuł

Więcej w tym dziale Zobacz wszystkie