Mowa kobiecego ciała, czyli 6 gestów, które zdradzają, że ona jest Tobą zainteresowana

Antoni Kwapisz
30.01.2017

Przyjęło się sądzić, że faceci nie zwracają uwagi na szczegóły i trzeba im wykładać wszystko na ławę. To jednak nieprawda. Mężczyźni bardzo dobrze odczytują różne sygnały, szczególnie te pojawiające się w relacjach z kobietami. Jeśli mimo wszystko masz problem z oceną, czy ta piękna blondynka, którą zaprosiłeś na kawę, rzeczywiście jest Tobą zainteresowana, przeczytaj nasz poradnik. Oto 6 gestów zdradzających kobiece pożądanie.

  1. Pochylanie się w Twoim kierunku – jeśli siedzicie przy stoliku naprzeciwko siebie, to zwróć baczną uwagę na to, jaką pozycję przyjmuje Twoja rozmówczyni. Sygnałem świadczącym o tym, że ma na Ciebie ochotę, jest pochylanie się do przodu i wspieranie głowy na dłoni. Ukradkiem spójrz na nogi – jeśli są skierowane w Twoją stronę i wyprostowane, to ta randka ma dużą szansę zakończyć się w łóżku.
  2. Bawienie się włosami – jeden z klasycznych gestów świadczących o tym, że kobieta jest bardzo zainteresowana mężczyzną. Jeśli w trakcie rozmowy widzisz, jak ona bez przerwy odgarnia włosy za ucho lub nawija kosmyk na palec, to możesz zacząć myśleć nad tym, czy iść do niej, czy do Ciebie.
  3. Ułożenie torebki – torebka jest dla kobiety świętością. Dlatego podczas rozmowy zwróć uwagę na to, jak została ułożona. Jeśli kobieta przez cały czas trzyma ją na kolanach lub położyła ją między Wami, to świadczy o dużym dystansie. Jeśli jednak torebka powędrowała na sąsiednie krzesło, to droga do udanego zakończenia wieczoru jest otwarta.
  4. Zabawa wisiorkiem – tudzież naszyjnikiem lub kolczykami. Jeśli Twoja rozmówczyni przez cały czas bawi się biżuterią, zmysłowo porusza naszyjnikiem i mimowolnie dotyka kolczyków, to na 100% próbuje Cię uwieść, zwracając uwagę na swoją seksualność. Nie zamawiaj więcej wina, bo czas wychodzić do niej lub do Ciebie!
  5. Zdejmowanie butów – może uchodzić za nieeleganckie, ale zdaniem wielu mężczyzn jest także bardzo seksowne. Jeśli wraz z biegiem wieczoru ona coraz częściej pozwala sobie na wysuwanie stopy ze szpilek, to praktycznie jest już Twoja. Możesz mieć pewność, że przypadłeś jej do gustu i to spotkanie przedłuży się do śniadania.
  6. Podkreślanie i odsłanianie ramion – jeśli Twoja partnerka przyszła na spotkanie w apaszce, ale po jakimś czasie chętnie się jej pozbyła, to bynajmniej nie chodzi o to, że zrobiło jej się gorąco. To kobiecy sposób na uwodzenie. Panie zainteresowane mężczyzną mimowolnie gładzą  się po obojczyku, dotykają szyi i okolic dekoltu. Jest to pierwotna forma zaproszenia do nawiązania znacznie bliższej relacji.

Uzbrojony w tę wiedzę możesz śmiało ruszać na randkę i z łatwością odczytać intencje partnerki. Te gesty są naprawdę niezawodne.

Zgłoś swój pomysł na artykuł

Więcej w tym dziale Zobacz wszystkie

Na naszej stronie korzystamy z plików cookies w celu spersonalizowania reklam, więcej informacji.