Nie tylko seks! Jak jeszcze możesz sprawić jej wielką przyjemność?

Krzysztof Jagielski
05.04.2021

Wielu facetom wydaje się, że aby dać przyjemność swojej partnerce musi dojść do zbliżenia. Tymczasem kobiet są „nieco” bardziej skomplikowane. Seks niekoniecznie jest dla nich podstawowym źródłem satysfakcji w relacjach z mężczyzną. Wiedząc o tym możesz sprawiać jej przyjemność znacznie częściej, nawet codziennie, nie musząc się przy tym jakoś specjalnie wysilać. Pomysły? Znajdziesz je w naszym poradniku.

Masaż

Nie ma chyba kobiety, która nie lubiłaby masażu. Nie musi on mieć wcale podtekstu erotycznego, choć pewnie, jeśli się postarasz, to i tak cała zabawa skończy się w łóżku. Do wykonania delikatnego masażu nie musisz być specjalistą z zakresu fizykoterapii. Rób to powoli, bez silnego uciskania mięśni, skupiając się na plecach oraz udach.

Przytulanie

Prosta rzecz, a ile daje radości! Kobiety uwielbiają się przytulać, co wynika z naturalnej dla nich potrzeby bliskości. Jeśli Ty za tym nie przepadasz, bo nikt Cię tego nie nauczył w dzieciństwie (standard wśród facetów), to mimo wszystko spróbuj się przełamać. Przytulaj swoją partnerkę bez okazji, tak po prostu, gdy tylko ją zobaczysz czy usiądziecie wieczorem przed Netflixem.

Relaksacyjna kąpiel

Super sprawa, bo taka kąpiel naprawdę pobudza zmysły i pozwala się totalnie rozluźnić po ciężkim dniu. Wcześniej przejdź się do drogerii i kup naturalne olejki eteryczne do kąpieli. Możesz również kupić sól do kąpieli, która ma właściwości peelingujące. Wieczorem zapal świece w łazience i zaproś partnerkę do wspólnej kąpieli w absolutnej ciszy. Będzie magicznie – sam też nieźle się zresetujesz.

Wolny wieczór

Chodzi o to, abyś dał swojej partnerce możliwość spędzenia wieczoru dokładnie tak, jak ona chce. Musisz więc się trochę zaangażować. Jeśli macie dzieci, to weź je na siebie – załatw temat kolacji, kąpieli, mycia zębów, wieczornego czytania i kładzenia spać. W tym czasie Twoja partnerka może na przykład pójść pobiegać czy najzwyczajniej w świecie zamknąć się z książką w sypialni. To sprawi jej dużą przyjemność, a Ty złapiesz kilka cennych punktów.

Dobry film

Może zamiast ciągle oglądać seriale i głupie filmiki na YouTube, pewnego wieczoru zaproponujesz partnerce porządny seans filmowy? Na pewno wiesz, jaki gatunek lubi – poszukaj czegoś na platformach VOD lub po prostu wypożycz film w Internecie. Mała rzecz, a cieszy.

Zgłoś swój pomysł na artykuł

Więcej w tym dziale Zobacz wszystkie

Na naszej stronie korzystamy z plików cookies w celu spersonalizowania reklam, więcej informacji.