Oryginalny i taktowny prezent dla szefa

Antoni Kwapisz
27.04.2016

 Urodziny, imieniny, rocznice czy mikołajki to okazje, na które wypada podarować szefowi oryginalny i dobrze przemyślany podarunek. Warto postawić na kreatywne rozwiązania i zaskoczyć swojego szefa prezentem, który umili jego czas.

Prezent dla szefa powinien być taktowny i niepowtarzalny. Najlepiej, aby był dopasowany do stanowiska lub zainteresowań. Należy unikać podarunków, które mogą go urazić lub wprawić w zakłopotanie. Nie najlepszym rozwiązaniem są także alkohole, odzież i kosmetyki.

Podarunek dla szefa aktywnego

Skok ze spadochronem lub skok na bungee to propozycja podarunku dla pełnego werwy i energicznego szefa, który ceni sobie aktywny wypoczynek. Taki prezent w krótkim czasie dostarczy dużej porcji emocji i na długo zostanie w pamięci. Ciekawym pomysłem jest także weekendowa wspinaczka po Jurze Krakowsko-Częstochowskiej. Na takim pobycie szef otoczony tysiącem skałek, ścieżek i ogródków skalnych będzie mógł sprawdzić swoje umiejętności pod okiem instruktorów. Aktywny szef, który lubi być w podróży i jest nastawiony na nowe doświadczenia może być także zadowolony z vouchera na wyprawę off road połączoną z podziwianiem pięknej panoramy Beskidu Śląskiego. Piękne widoki, przygoda i adrenalina dostarczą niezapomnianych przeżyć i pozostawią po sobie miłe wspomnienia.

Prezent dla szefa smakosza

Jeżeli szef lubi próbować nowych smaków i inspiruje go sposób serownia dań i napojów, można podarować mu zaproszenie na degustację win, podczas której pozna tajniki przechowywania i podawania trunku. Będzie mieć okazję skosztować różnych gatunków win. Zdobędzie informacje na temat doboru wina do potraw, przechowywania otwartych butelek czy wyboru kieliszków. Dobrą propozycją jest także voucher na kolację, najlepiej dla dwóch osób. Kolacja zachęci do poszukiwania nowych smaków i stanie się przyjemnym oderwaniem od codziennych obowiązków.

Chwila relaksu dla szefa zapracowanego

Chwila relaksu w postaci masażu bambusami to pomysł na prezent dla zapracowanego i zabieganego prezesa, który zwykle nie poświęca zbyt dużo czasu na odpoczynek. Rolowane po ciele pałeczki bambusowe rozluźnią mięśnie i zapewnią odprężenie. Masaż będzie okazją do wyciszenia i zwolnienia tempa. Wprawi w lepszy nastrój i zapewni lepsze samopoczucie.

Informacja prasowa

Zgłoś swój pomysł na artykuł

Więcej w tym dziale Zobacz wszystkie

Na naszej stronie korzystamy z plików cookies w celu spersonalizowania reklam, więcej informacji.