Planujesz zrobić prezent dla całej rodziny? Sprawdź te pomysły

Antoni Kwapisz
04.05.2021

Postanowiłeś, że czas skończyć z kupowaniem osobnych prezentów partnerce i dzieciom. Tym razem chcesz zafundować rodzinie coś, co będzie atrakcją dla każdego jej członka. To świetny pomysł, o ile jednak uda Ci się trafić w zbiorowy gust. Aby ułatwić Ci zadanie przygotowaliśmy kilka niezawodnych propozycji. Sprawdź i wybierz którąś z nich.

Basen ogrodowy

Od razu uspokajamy – nie musi to być wcale basen murowany, a tym bardziej całoroczny (z podgrzewaniem wody i zadaszeniem). Możesz postawić na basen stelażowy, który również zapewnia mnóstwo frajdy w sezonie letnim, a przy tym można go szybko złożyć na zimę i przechować np. w garażu. Nie jest to tania inwestycja, ale jeśli szukasz czegoś, co na pewno wywoła szeroki uśmiech na twarzach wszystkich członków rodziny, to trudno o lepszą propozycję.

Nowy taras z atrakcjami dla dzieci

Partnerka od dawna narzeka, że obecny taras jest niefunkcjonalny, nie sprzyja organizowaniu imprez i rodzinnemu spędzaniu wolnego czasu? Pora to zmienić. Zrób projekt nowego tarasu, zastanów się, z czego chcesz go wykonać, a następnie zleć prace fachowcom lub zabierz się za to z kolegą – o ile oczywiście macie niezbędne umiejętności i narzędzia. Pamiętaj, aby wykonać taki taras, który będzie atrakcyjny dla całej rodziny. Możesz więc pomyśleć np. o huśtawce czy hamaku – dzieciaki to uwielbiają.

Świetne wakacje

Jeśli nie macie przydomowego ogrodu, to powyższe pomysły odpadają. Nadal jednak masz całkiem szerokie pole do popisu. Co powiesz na rodzinne wakacje? Trudno o lepszy prezent dla wszystkich domowników, zwłaszcza w sytuacji, gdy od dawna nigdzie nie byliście. Partnerce marzy się wypoczynek na południu Europy? Dzieci chciałyby mieć do dyspozycji zjeżdżalnie i baseny? W takim razie koniecznie rozejrzyj się za jakąś zorganizowaną wycieczką, która wcale nie musi być droższa niż wakacje nad polskim morzem.

Przyczepa kempingowa, łódka, kamper etc.

Każdy z tych prezentów będzie rewelacyjną opcją, jeśli cała Wasza rodzina od dawna marzy o aktywnym spędzaniu wolnego czasu razem. Rozmawialiście o tym, jak fajnie byłoby mieć przyczepę kempingową lub kamper na weekendowe wypady za miasto? A może chodzi Wam po głowie łódka? W takim razie zrealizuj któryś z tych pomysłów i zrób ogromną frajdę rodzinie.

Zgłoś swój pomysł na artykuł

Więcej w tym dziale Zobacz wszystkie

Na naszej stronie korzystamy z plików cookies w celu spersonalizowania reklam, więcej informacji.