Pomysły na rocznicę ślubu. Zadbaj, aby była wyjątkowa!

Marek Szydełko
08.07.2022

Rocznica ślubu to ważne wydarzenie, ale głównie dla kobiet. Faceci przykładają mniejszą wagę do jubileuszów, często wręcz o nich zapominając. Jeśli właśnie przypomniałeś sobie, że niedługo macie rocznicę ślubu, to jeszcze zdążysz ją atrakcyjnie zaplanować. Sprawdź i wykorzystaj nasze pomysły na spędzenie tego dnia.

Weekend w hotelu SPA

To opcja dla panów, którzy dysponują nieco wyższym budżetem i mogą sobie pozwolić na sfinansowanie weekendu w dobrej klasy hotelu, koniecznie z rozbudowaną strefą SPA. To super propozycja, zwłaszcza w sytuacji, gdy wiesz, że Twoja żona jest przemęczona i brakuje jej przestrzeni tylko dla siebie. Nie musicie wyjeżdżać daleko – poszukaj fajnego hotelu w odległości do 2-3 godzin jazdy samochodem.

Kolacja w Waszej pierwszej restauracji

Pamiętasz, gdzie jedliście pierwszą wspólną kolację? Jeśli to miejsce nadal istnieje, to od razu zarezerwuj stolik! Kobiety uwielbiają takie sentymentalne sytuacje, dlatego wieczór z pewnością będzie udany i zrobisz swojej żonie wielką niespodziankę.

Wieczór bez dzieci

Mała rzecz, a cieszy! Jeśli macie dzieci, to już teraz porozmawiaj z dziadkami, czy nie wzięliby wnucząt na noc do siebie. Dalej pójdzie już z górki: znajdź przepis na romantyczną, pyszną kolację, wybierz fajny film i spędźcie ten wieczór w domu, tylko we dwoje, w ciszy lub rozmawiając i robiąc wszystko to, na co w codziennym zabieganiu brakuje Wam czasu.

Rocznicowy shopping

Twoja żona dawno nie była na shoppingu, a gdy idziecie do sklepu, to zawsze towarzyszą Wam dzieci? Rocznica ślubu jest dobrą okazją do nadrobienia zaległości. Zaproponuj żonie wspólne wyjście do galerii handlowej, aby mogła uzupełnić garderobę i ze spokojem poprzymierzać różne ubrania. Oczywiście Ty płacisz.

Wyjście do klubu

Nie ma znaczenia, ile macie lat. Jeśli dawno nie byliście w klubie, żeby wypić drinka i potańczyć, to rocznica ślubu jest ku temu znakomitą okazją. Do domu wrócicie taksówką i wybawicie się tak, że będziecie wspominać tę noc przez długi czas.

Zgłoś swój pomysł na artykuł

Więcej w tym dziale Zobacz wszystkie