Prezent dla mężczyzny na Święta

Marek Szydełko
12.11.2015

Wybór i kupno prezentu nie jest takie proste, jakby się wydawać mogło. Wiadomym jest, że chcielibyśmy by wybrany i kupiony prezent był prezentem trafionym w dziesiątkę oraz takim, który sprawi radość. Co więc kupić mężczyźnie na Święta? Czy mamy w czym wybierać?

Skupmy się na prezentach, które nazwać możemy prezentami uniwersalnymi i takimi, z których każdy mężczyzna powinien być zadowolony.

Na pierwszym miejscu weźmy pod uwagę fajny gadżet. Rynek gadżetów jest tak bogaty i naprawdę mamy w czym wybierać. Ciekawy gadżet do domu, do biura, śmieszna gra czy wiele innych dostępnych akcesoriów. Ponoć mężczyźni to gadżeciarze, więc z pewnością każdy znajdzie coś, co przypadnie mu do gustu. Kierujmy się własną intuicją przy wyborze gadżetu i wiedzą, czym tak naprawdę interesuje się mężczyzna, dla którego wybieramy prezent. Dla tych, którzy często imprezują idealna będzie śmieszna gra alkoholowa czy też fantazyjne kieliszki świecące w nocy. Świetny gadżet a przy okazji rozrusza nawet najnudniejszą imprezę! Natomiast dla zapalonego kucharza świetnym pomysłem będzie fantazyjnie ozdobiony fartuszek kuchenny.

Dla miłośników książek oczywiście idealnym prezentem będzie książka. Jeśli tylko mamy taką możliwość, to postarajmy się podpatrzeć jakiego auta książki mężczyzna czyta kupmy jego najnowszą książkę. Dla mężczyzn zakochanych w książkach będzie to prezent wręcz idealny.

Jeśli kompletnie nie wiemy nic o mężczyźnie, którego chcielibyśmy obdarować prezentem gwiazdkowym równie dobrze możemy wybrać jakiś słodki prezent. Fajnie zapakowany kosz ze słodyczami czy też przepyszne czekoladki z fantazyjnych kształtach również nie są złym pomysłem na prezent. Fajnie, jak słodycze będą z motywem świątecznym.

Kolejnym pomysłem będą kosmetyki. Ładnie zapakowany komplet kosmetyków pielęgnacyjnych to prezent nie tylko fajny ale i praktyczny, dla każdego mężczyzny.

Każdy mężczyzna używa perfum, czy to rzadziej czy to częściej. Możemy więc zastanowić nad prezentem jakim jest nowa woda perfumowana wybierając się do perfumerii. Jeśli nie do końca wiemy w jakich zapachach mężczyzna gustuje - zdajmy się na własny gust i intuicję.

Alkohol w ładnie wyglądającej butelce to również ciekawy prezent pod warunkiem, że osoba dla której prezent kupujemy jest osobą pełnoletnią. Wino, koniak z wyższej półki – dlaczego nie.

Możemy również postawić na prezent z kategorii ubrań, jeśli znamy jego gust. Może to być ładna koszula czy nowy krawat. Jest to pomysł fajny ale dosyć ryzykowny dla tych, którzy nie znają rozmiaru. Ostatnimi czasy bardzo na czasie są gadżety Star Wars. Wydawać by się mogło, ze tego typu prezenty kupuje się dzieciom i młodzieży, ale który mężczyzna nie oglądał filmu ,,Gwiezdne Wojny"?

Kwestia wyboru prezentu nie jest wcale taka prosta, jakby się wydawać mogła. Musimy przede wszystkim kierować się naszą wiedzą o tym, czym dana osoba się interesuje, co lubi robić i co sprawiłoby jej przyjemność. Jak już wybierzemy i kupimy prezent – pamiętajmy, by go ładnie zapakować. Ładny papier prezentowy, torebeczka prezentowa, pudełeczko – możliwości jest mnóstwo. Szkopuł tkwi w szczegółach i nawet najdrobniejszy prezent, ale ładnie zapakowany może sprawić radość i zadowolenie.


Artykuł sponsorowany.

Zgłoś swój pomysł na artykuł

Więcej w tym dziale Zobacz wszystkie