Przygotuj się na ciepłe dni z portalem ZnanyTrener4U.pl

Mariusz Siwko
22.03.2022

Przed nami cieplejsze dni. Warto więc zrzucić kilka zimowych kilogramów i zadbać o lepszą formę. Z kolei dla trenerów personalnych to doskonały czas na pozyskanie nowych podopiecznych. Potrzeby tych obu grup łączy portal ZnanyTrener4U.pl.

Osobom, które chcą zrzucić kilka zbędnych kilogramów, powrócić do formy lub utrzymać dotychczasową kondycję, strona umożliwia znalezienie odpowiedniej specjalizacji sportowej - aerobik, fizjoterapia, gimnastyka, joga, karate czy lekkoatletyka. Ponadto na portalu w łatwy sposób znaleźć można najlepszego instruktora, który dostosuje ćwiczenia do oczekiwań i potrzeb. Szeroki wachlarz treningów pozwala każdemu znaleźć coś dla siebie. Użytkownicy wybrać mogą sobie również formę wykonywania zadań - ćwiczyć można indywidualnie lub w grupie.

Natomiast portal ZnanyTrener4U.pl umożliwia trenerom personalnym zaprezentowanie swojej oferty  szerokiemu gronu. Z tej możliwości skorzystało już ponad 100 instruktorów specjalizujących się w różnych dziedzinach aktywności fizycznej. Do tego miejsca przyciąga ich szeroka gama osób korzystających z platformy. Nie czekaj i już dziś dołącz do grona znanych trenerów i otwórz się na nowych klientów.

Komunikat prasowy

Zgłoś swój pomysł na artykuł

Więcej w tym dziale Zobacz wszystkie