Surgen – innowacyjny zabieg, który skutecznie poprawi kondycję męskiej cery!

Krzysztof Jagielski
05.11.2015

Nie tylko kobiety podążają za modą i najnowszymi trendami – na ulicach coraz częściej spotkać można modnie ubranych panów z precyzyjnie wystylizowanymi włosami i nienaganną cerą. Także mężczyźni chcą zatrzymać na dłużej młody wygląd i dlatego coraz częściej decydują się na zabiegi z zakresu medycyny estetycznej. W ofercie renomowanych klinik - wśród szeregu zabiegów upiększających - nie trudno znaleźć propozycje dla mężczyzn. Jedną z nich jest Surgen, dzięki któremu można odjąć sobie sporo lat i zregenerować skórę.

Rozwiązanie kilku skórnych problemów podczas jednego zabiegu

Z jakimi problemami urodowymi po 40, 50 i 60 latach życia borykają się mężczyźni? Z takimi samymi jak kobiety, tylko nie zawsze się do tego przyznają. Spoglądając w lustro, również zastanawiają się, czy na ich twarzach pojawiły się jakieś nowe zmarszczki i kiedy ich włosy zaczęły siwieć. Myślą także jak walczyć z oznakami upływającego czasu. Problemy skórne kobiet i mężczyzn, choć takie same, wymagają odmiennego rozwiązania, bo ich naskórek różni się wytrzymałością, konsystencją i budową. Zabieg Surgen zapewnia nie tylko wypełnienie zmarszczek drobnych, np. wokół oczu i ust, ale także większych, takich jak bruzdy nosowo-wargowe. Zabieg pozwala także na głębokie odmłodzenie skóry i poprawę jej elastyczności, co gwarantuje stymulacja produkcji kolagenu. Tak jak włókna kolagenowe pobudzane są do cięższej pracy, tak skóra jest mobilizowana do zwiększenia produkowania kwasu hialuronowego, który jest odpowiedzialny za optymalne nawilżenie skóry, ale także jej napięcie, elastyczność i młody wygląd. Zabieg doskonale radzi sobie z plamami skórnymi, a także przebarwieniami wywołanymi nadmierną ekspozycją na słońce. Redukcja blizn potrądzikowych czy wywołanych uszkodzeniami naskórka przestanie być koniecznością, a stanie się zabiegiem, podczas którego odpoczniesz i się zrelaksujesz.

Pobudź swoją skórę

Na czym polega innowacyjność i skuteczność zabiegu Surgen? Na wykorzystaniu właściwości radiofrekwencji i energii impulsów elektrycznych podczas jednego zabiegu. Właśnie w ten sposób wywarzana jest energia hybrydowa - a więc termiczna i elektryczna ablacja - zarówno naskórka, jak i skóry właściwej. Zabieg Surgen przebiega w dwóch etapach. W pierwszym wykorzystuje się technologię radiofrekwencji na wierzchnie warstwy naskórka, gdzie rozpoczyna się terapia odmładzania skóry. Podczas drugiego działają impulsy elektryczne – zabieg przebiega wówczas podobnie jak w pierwszej fazie, z tą tylko różnicą, że igły wnikają w jeszcze głębsze warstwy skóry. Tam dochodzi do mikrouszkodzeń. Proces ten stymuluje skórę do obrony, a więc wytwarzania jeszcze większej ilości kolagenu, kwasu hialuronowego i przeciwciał aktywujących procesy gojenia. To wszystko sprawia, że skóra, walcząc z wrogiem, ujędrnia się, wzmacnia i wygładza, a tym samym wygląda młodziej, zdrowiej, piękniej i ma zapewniony mini lifting.

Młodziej znaczy lepiej!

Zabieg jest nieinwazyjny i nie powoduje widocznych uszkodzeń skóry – jedynie przez kilkanaście pierwszych godzin skóra może być lekko zaczerwieniona, ale już na drugi dzień panowie mogą wrócić do codziennych, męskich zajęć. Głęboka regeneracja jest właśnie tym, czego potrzebuje Twoja skóra!

Odwiedź warszawską Klinikę SkinClinic: http://skinclinic.pl/ i dowiedz się więcej na temat zabiegu Surgen. Zacznij przyciągać kobiece spojrzenia!

Artykuł partnera.

Zgłoś swój pomysł na artykuł

Więcej w tym dziale Zobacz wszystkie