Twoja żona ma cały dom na głowie? Te sprzęty mogą jej nieco ulżyć

Andrzej Winnicki
18.06.2024

W wielu domach jest tak, że panowie niespecjalnie przykładają się do prozaicznych obowiązków, jak sprzątanie, pranie czy prasowanie. Może to być uzasadnione w sytuacji, gdy mężczyzna rzeczywiście dużo pracuje i to na jego barkach opiera się ekonomika rodziny. Nie lekceważ jednak wysiłków żony i doceń, że dzięki niej w domu panuje porządek, a Ty codziennie masz czystą koszulę do pracy. Warto przy tym zainwestować w kilka sprzętów, które bardzo ułatwią Twojej żonie zarządzanie domem. Oto nasze propozycje.

Robot odkurzający

Absolutny must-have, zwłaszcza w domu ze zwierzętami. Robot odkurzający zadba o czystość podłóg, ograniczając również częstotliwość ich mycia, za co żona z pewnością będzie Ci bardzo wdzięczna.

Robot gotujący

Celowo nie wymieniamy nazw dwóch popularnych urządzeń, ale na pewno wiesz, o co chodzi. Taki robot to wybawienie dla każdej gospodyni domowej, której kończą się już pomysły na kreatywne posiłki dla rodziny.

Suszarka elektryczna

Super sprzęt w domu, w którym dużo się bierze. Jeśli żona często narzeka, że poświęca mnóstwo czasu na rozwieszanie prania, to zafunduj jej suszarkę elektryczną. To prawdziwy game changer w domu.

Parownica do ubrań

Ułatwia prasowanie, szczególnie firan, zasłon i garniturów. Parownica może wręcz spowodować, że żona zaoszczędzić kilkadziesiąt minut tygodniowo na prasowaniu.

Myjka do szyb i luster

Bardzo wygodny sprzęt, który służy nie tylko do mycia okien, ale też luster czy kabiny prysznicowej. Jesteśmy pewni, że sam postanowisz spróbować i kto wie, może na stałe przejmiesz te obowiązki w domu?

Zgłoś swój pomysł na artykuł

Więcej w tym dziale Zobacz wszystkie