Zaskoczą ją na maksa! Najciekawsze miejsca na podróż poślubną na każdą kieszeń!

Maciej Piwowski
12.06.2017

Podróż poślubna to jeden z tych okresów w życiu, który zapamiętuje się na zawsze. Wolność, miłość, kupa kasy w kieszeni po weselu. Żyć nie umierać. Trzeba tylko wybrać odpowiednie miejsce i na tym tle bardzo często dochodzi między świeżo upieczonymi małżonkami do konfliktów. Jeśli chcesz uniknąć długiego analizowania ofert, weź sprawy w swoje ręce i zaskocz wybrankę. Mamy kilka ciekawych propozycji na każdą kieszeń.

Budżet do 3000 złotych

Taka kwota powinna Wam wystarczyć na tygodniowy pobyt w całkiem niezłym hotelu nad polskim morzem, ale tylko poza sezonem. Jeśli musicie wyjechać w wakacje, to celuj w kierunek południowy i niekoniecznie w Zakopane. Za około 3000 złotych fajnie wypoczniecie w Górach Izerskich, Bieszczadach czy Górach Sowich.

Wolisz zagranicę? W takim razie szukaj wycieczki krótko po lub krótko przed sezonem wakacyjnym. W czerwcu lub we wrześniu na południu Europy jest upalnie, a ceny wycieczek wyraźnie spadają. 3000 złotych spokojnie wystarczy na tygodniowy pobyt na Krecie czy Rodos w opcji ze śniadaniem, a może nawet z HB.

Budżet do 6000 złotych

Taka kasa pozwala już zaszaleć i to bez oglądania się na to, czy akurat jest sezon. 6000 złotych otwiera przed Tobą oferty większości hoteli nad Bałtykiem czy w polskich górach. Możesz wybierać do woli i to nawet w opcji HB.

W podanym budżecie spokojnie kupisz też wycieczkę dla dwojga na jedną z greckich wysp, także w szczycie sezonu. Nie powinno być problemu z wybraniem opcji all inclusive. 6000 złotych to także fajny budżet, by pojechać na Majorkę czy Ibizę, a więc miejsca idealne na podróż poślubną.

Budżet do 10000 złotych

Jeśli goście weselni byli dość hojni, to raczej bez trudu uzbieracie taką właśnie kwotę. Pozwala ona zaplanować naprawdę świetną podróż poślubną i to w egzotyczne strony. Za 10000 złotych możesz wykupić tygodniową wycieczkę na Dominikanę (także w środku naszego lata), a przy odrobinie szczęścia byczyć się przez 2 tygodnie w Kenii.

Gdyby przypadkiem zachciało Ci się zorganizować wyjazd samodzielnie, to możesz już totalnie zaszaleć z takim budżetem. Za 10000 złotych spokojnie wypoczniecie np. na Bali i to przez 2 tygodnie (w cenę wliczony koszt biletów lotniczych).

Budżet do 15000 złotych

Goście zaszaleli i wręczali tylko grube koperty? No to Wy też możecie popuścić wodze fantazji! Za 15000 złotych bez problemu wykupicie wycieczkę na Kubę, do Meksyku, Tajlandii, na Zanzibar czy Mauritius. Będą to nawet 2 tygodnie w formule all inclusive.

Jeśli natomiast spodobało Ci się samodzielne organizowanie wakacji, 15000 złotych powinno wystarczyć na rewelacyjną podróż poślubną na zachodnie wybrzeże USA czy na Hawaje.

Nie pozostaje Ci nic innego, jak zacząć liczyć kasę i wybrać kierunek, który zachwyci Twoją wybrankę. Może będzie to któraś z naszych propozycji?

Zgłoś swój pomysł na artykuł

Więcej w tym dziale Zobacz wszystkie

Ważne: Użytkowanie Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Szczegółowe informacje w Polityce prywatności.