Co mówi o Tobie kolor Twojego samochodu?

Marek Szydełko
20.02.2017

Czerwone podobno są najszybsze, a białe to taksówki. Jest wiele stereotypów na temat kolorów samochodów. Niewielu kierowców zdaje sobie jednak sprawę, że lakier może zdradzić wiele na temat cech ich charakteru. Nie wierzysz? W takim razie przeczytaj ten ranking i sprawdź, co może o Tobie powiedzieć kolor Twojego samochodu.

Czarny

Jest to kolor, który wybierają mężczyźni lubiący rządzić, bardzo pewni siebie, niedający sobie dmuchać w kaszę. Pewnie dlatego rządowe limuzyny zawsze są czarne.

Biały

Mężczyźni wybierający białe samochody są perfekcjonistami, bardzo lubią porządek i czystość. Teoretycznie – same plusy. Problem w tym, że rzadko są z czegoś w pełni zadowoleni, co utrudnia im życie.

Srebrny

Elegancik z Ciebie. Lubisz ładne rzeczy, stawiasz na wysoki połysk i prawdopodobnie w Twoim mieszkaniu nie brakuje eleganckich dodatków. Z drugiej strony cenisz sobie powściągliwość i lubisz prestiż, który nie rzuca się w oczy.

Czerwony

Od dziecka marzyłeś, aby mieć super brykę i zawsze być pierwszy w sprincie spod świateł. Czerwony lakier jest oznaką indywidualizmu i pewności siebie oraz potrzeby zwracania na siebie uwagi.

Szary

No cóż, na pewno nie grzeszysz oryginalnością i kreatywnością. Jesteś człowiekiem bardzo praktycznym i nie lubisz zbyt często odwiedzać myjni samochodowej.

Niebieski

Ten kolor kojarzy się z zaufaniem, dlatego chętnie wybierają go panowie na eksponowanych stanowiskach. Szczególnie dotyczy to ciemnych odcieni niebieskiego np. granatu. Jaśniejszy niebieski jest przeznaczony dla ludzi spokojnych i wyważonych.

Pomarańczowy

Jeśli jeździsz takim autem, to prawdopodobnie jesteś artystą lub po prostu bardzo lubisz zwracać na siebie uwagę.

Zielony

Zarezerwowany dla tradycjonalistów, ludzi wyważonych, lubiących klasykę. Bardzo jasna zieleń świadczy natomiast o przywiązaniu do natury.

Żółty

Jeśli jeździsz żółtym autem, to na pewno można się z Tobą nieźle pośmiać. Masz poczucie humoru, młodą duszę i lubisz być w centrum uwagi.

Złoty

Ten kolor wybierają osoby ceniące sobie luksus, ale także wyróżniające się inteligencją. Facet w złotym aucie chce zadawać szyku i nie boi się o tym mówić otwarcie.

Oczywiście kolor Twojego obecnego auta może być także dziełem przypadku (po prostu było Cię na ten samochód stać i miał wszystko, czego potrzebowałeś), ale jeśli kiedyś będziesz mieć możliwość samodzielnego wybrania lakieru, przypomnij sobie ten tekst. Dowiesz się o sobie ciekawych rzeczy.

Zgłoś swój pomysł na artykuł

Więcej w tym dziale Zobacz wszystkie

Ważne: Użytkowanie Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Szczegółowe informacje w Polityce prywatności.