Chcesz zrobić wielką niespodziankę partnerce? Sprezentuj jej toaletkę! Sprawdź, jak się za to zabrać

Jerzy Biernacki
19.09.2022

Toaletka to marzenie niejednej kobiety. Nam, facetom, trudno jest zrozumieć fenomen tego elementu wyposażenia sypialni. Nie ma jednak takiej potrzeby: jeśli wiesz, że Twoja partnerka chciałaby mieć własną toaletkę, to masz już gotowy pomysł na prezent. Nie musisz przy tym dysponować bardzo dużym budżetem. Oto kilka wskazówek, z których warto skorzystać.

Poszukaj używanej toaletki do odrestaurowania

Takie toaletki bardzo często „lądują” na OLX i lokalnych grupach facebookowych. Wiele osób pozbywa się ich podczas remontu czy przeprowadzki. Warto rozejrzeć się za toaletką wykonaną z drewna, która jest w kiepskim stanie, natomiast można ją dość łatwo odnowić. Spokojnie jesteś w stanie znaleźć solidną, kompletną toaletkę za mniej niż 200 złotych.

Wyznacz miejsce w sypialni

Toaletkę zawsze dobieramy pod kątem ilości miejsca, jakim dysponujemy w sypialni. Dobrze się zastanów, gdzie najlepiej będzie ustawić nowy mebel. Toaletka nie powinna być odwrócona do okna, nie może również stanąć w takim miejscu, do którego trudno jest podejść np. z uwagi na skosy.

Nie zapomnij o lustrze

Aby toaletka była kompletna i rzeczywiście spełniała swoją funkcję, to musi posiadać lustro. Nie jest natomiast konieczne, aby było to lustro mocowane do ściany. Jeśli macie niewielką sypialnię, to rozważ zakup lusterka stojącego.

Zadbaj o oświetlenie

W miejscu, w którym stanie toaletka, musi znaleźć się źródło sztucznego światła – bez tego Twoja partnerka nie będzie w stanie komfortowo wykonać makijażu. Pamiętaj więc o doprowadzeniu prądu oraz zastanów się nad zakupem odpowiedniej lampki lub lustra z podświetleniem.

Niech to naprawdę będzie niespodzianka!

Na koniec dobra rada: zaskocz swoją partnerkę takim prezentem. Zaproponuj jej, aby np. wybrała się do koleżanki czy do rodziców na weekend. W tym czasie zdążysz wszystko załatwić, posprzątać, a widok pozytywnego szoku na twarzy partnerki będzie dla Ciebie najlepszą nagrodą za wysiłek.

Zgłoś swój pomysł na artykuł

Więcej w tym dziale Zobacz wszystkie

Na naszej stronie korzystamy z plików cookies w celu spersonalizowania reklam, więcej informacji.