Czym jest onesie?

Remigisz Szulc
13.07.2021

Czy wiesz czym jest produkt zwany onesie? Dlaczego warto zapoznać się z ofertą na kirgurumi? Gdzie się sprawdzą? Stroje onesie, czyli stroje dla dorosłych, znane są już na całym świecie. Dedykowane zarówno dla mężczyzn jak i kobiet, przyciągają wzrok i są wygodne.

Pochodzenie strojów kirgurumi

Próbując znaleźć informację na temat onesie okaże się, że wiele wyjątkowych rzeczy, które do nas nadchodzą, przychodzi z Japonii. Onesie to właśnie taki produkt. W języku japońskim oznacza to kombinezon i często występuje w parze ze słowem kirgurumi - określającym kostium zwierzęcy. Są to zatem stroje do spania (najczęściej), obrazujące różne zwierzęta. piżamy z tej grupy są niezwykle komfortowe, luźne, pozwalające zachować ciepło w chłodniejsze dni. Piżamy posiadają ściągacze na rękawach i nogawkach, co sprawia że utrzymują się na ciele. Wszystkie onesie mają długie rękawy, duzy kaptur i zapinane są na zamek. Wykonane są z przyjemnej mikrofibry, przyjemnej dla ciała.

Zastosowanie onesie

Korzystając z onesie możesz wybierać spośród wielu różnych wzorów. Co więcej, kirgurumi wykorzystasz nie tylko jako piżamę. Nie ważne czy jest weekend czy leniwy poniedziałek - teraz możesz użyć onesie jako domowy dres, służący do wypoczynku. Jeśli wybierasz się na imprezę karnawałową lub przyjęcie bazujące na przebierankach, również możesz ubrać onesie. Jeśli jesteś osobą odważną, chcącą się wyróżnić, możesz też skorzystać z onesie jako formy mody ulicznej i włożyć ja na konwent, przyjęcie lub wesoły spacer ulicami miasta.

Kup onesie już teraz czyli zapraszamy do zakupów

Produkty takie jak kirgurumi są niezwykle oryginalne, wygodne i zabawne. Jeśli jesteś zainteresowany szerokością oferty, jaką oferuje producent tych niezwykłych piżam, możesz wejść na stronę, gdzie dostępny jest sklep z ubraniami w różnych stylach. Dla pań znajdziesz tu stroje jednorożców w różnych wariantach, a także wiele strojów zwierząt. Marzy ci się mors, rekin, panda, leniwiec, zebra, pantera, kot czy pies? A może chcesz zaczerpnąć styl z takich bajek jak minionki, stitch, totoro lub stać się członkiem domu z papieru? Dla panów mogą stać się atrakcyjne stroje w stylu batmana, supermana czy kościotrupa. Do zakupów zachęca również przystępna cena produktów. Zdecydowanie warto zapoznać się z możliwościami przeistoczenia się w ulubiona postać, postawienie na zabawę i humor. Dzięki kirgurumi możesz znów poczuć się jak dziecko i w przytulnej, ciepłej piżamce poznawać świat na nowo. Nie ważne, czy chcesz wygodnie spędzić noc, otulić się ciepło zimą czy obejrzeć wygodnie Netflix podczas trudnych dni. Onesie sprawdza się w każdej sytuacji.

Artykuł partnera.

Zgłoś swój pomysł na artykuł

Więcej w tym dziale Zobacz wszystkie

Ważne: Użytkowanie Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Szczegółowe informacje w Polityce prywatności.