Fajny i odpowiedni prezent dla chłopka na 18

Mariusz Siwko
07.04.2016

Imprezy osiemnastkowe kojarzone są przede wszystkim z pasowaniem, sporą ilością alkoholu (który poniektórzy, a w szczególności solenizant, mogą pić legalnie) i sprośnymi prezentami. Jeżeli nie wiesz zupełnie co kupić kumplowi na tę arcyważną okoliczność – zachęcamy do lektury poniższego artykułu. Mamy nadzieję, że choć trochę naprowodzimy Was na dobry trop. Propozycje podzieliliśmy na odrębne kategorie.

Erotyczny drobiazg

Osiemnastka kumpla lub chłopaka zbliża się wielkimi krokami? Jeżeli chcesz aby prezent dla chłopaka na 18 nawiązywał do intymnej sfery naszego życia, masz dwa wyjścia – wizyta w sexshopie lub zakupy przez Internet. Od Ciebie zależy czy zdecydujesz się na droższy produkt, czy zadowolisz się upominkiem. Dosyć fajnym i niedrogim pomysłem mogą być chociażby Cycuszki Antystresowe, czyli piłeczka relaksacyjna w kształcie kobiecej, obfitej piersi. Jeżeli chcesz jednak przeznaczyć na prezent więcej kasy, tak aby efekt był znacznie większy, możesz zastanowić się nad zakupem gumowej sex lalki lub sztucznej pochwy. To zawsze skutkuje! Tym bardziej że najczęściej taka lalka podczas imprezy zyskuje swoje imię i jest pełnoprawnym uczestnikiem zabawy!

Akcesoria do alkoholu

Bez wątpienia myśląc o tym co zabrać ze sobą na osiemastkę w postaci prezentu, nasuwa się również skojarzenie prowadzące do alkoholu. Fajnym pomysłem na prezent dla chłopaka na 18 może być np. szklanka do whisky. Jest ich naprawdę wiele, w zależności od tego w jaki sposób chce się spożywać trunek. Warto rozejrzeć się za takimi, które mają przygotowane formy do lodu. Kieliszki na 18 to również bardzo dobry pomysł, pod warunkiem że rzeczywiście są fajne i czymś się wyróżniają.  Polecamy chemiczny kielony, które wyglądają jak naczynia prosto z laboratorium chemicznego i mają narysowaną dokładną miarkę. Innym ciekawym pomysłem są kieliszki domino shots, które służą do efektywnego nalewania trunku – od kieliszka położonego najwyżej, do tego który jest na samym dole. Na dobrą sprawę podejrzewamy, że każdy chłopak ucieszyłby się również z karafki, czy to do wina czy mocniejszego trunku.

Ciekawy  gadżet

Można też podejść do kwestii prezentu dla chłopaka od zupełnie innej strony. Z pewnością każdego młodego mężczyznę w tym wieku ucieszy ciekawy, aczkolwiek użytkowy gadżet. Może to być np. lodówka na USB którą można podłączyć pod laptop. W ten sposób zawsze będzie miał pod ręką schłodzony napój. Jeżeli jest fanem Gwiezdnych Wojen – w tej sferze znajdzie się mnóstwo ciekawych gadżetów: od zdalnie sterowanych robotów po kubki do kawy. Pamiętaj że prezent wcale nie musi być drogi, ale jeżeli już ma przekraczać Twój budżet, możesz złożyć się na taki prezent na 18 z inną osobą lub grupą osób. Najważniejsze w tym wszystkim jest to, aby podarunek wywołał uśmiech u osiemnastolatka.

Artykuł partnera.

Zgłoś swój pomysł na artykuł

Więcej w tym dziale Zobacz wszystkie

Ważne: Użytkowanie Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Szczegółowe informacje w Polityce prywatności.