Pozycje seksualne, których nie lubią kobiety. Zawsze zapytaj o zgodę!

Remigisz Szulc
24.10.2022

Seks to podstawowa potrzeba człowieka. Uprawiany w związku cementuje go, a przygodny pozwala zachować dobrą kondycję fizyczną i psychiczną. Jeśli nie masz stałej partnerki, to pamiętaj, że nie wszystkie pozycje są równie atrakcyjne dla kobiety i mężczyzny. W naszym poradniku omawiamy te, za którymi wiele pań po prostu nie przepada.

Na pieska

Chyba każdy mężczyzna lubi tę pozycję, natomiast wiele pań ma do niej ambiwalentny – nomen omen – stosunek. Powodem jest to, że w pozycji na pieska stymulacja partnerki jest ograniczona. Można sobie z tym poradzić „ręcznie”, pieszcząc również piersi partnerki, ale jeśli to zignorujesz, wówczas licz się z tym, że kobieta będzie nalegać na zmianę pozycji. Poza tym nie brakuje pań, którym „na pieska” kojarzy się z poniżeniem i okazywaniem męskiej dominacji.

Na jeźdźca

Co zaskakujące, niektóre panie nie znoszą tej pozycji i zawsze jej unikają. Powody mogą być różne. Najczęściej kochać na jeźdźca nie chcą się panie mające poważne kompleksy dotyczące swojego wyglądu (nie chcą, aby partner mógł je swobodnie oglądać). W przypadku niektórych pań problemem może być również… brak kondycji.

Na stojąco

Wiele kobiet nie lubi kochać się na stojąco, zwłaszcza od tyłu. W grę wchodzą tutaj dokładnie te same argumenty, co w przypadku pozycji na pieska. Dodatkowo pozycja na stojąco jest bardzo męcząca i może być niewygodna, jeśli między partnerami jest spora różnica wzrostu.

6 na 9

Nie musimy chyba dokładnie tłumaczyć, dlaczego większość pań nie przepada za tą pozycją i nawet nie podejmuje próby przekonania się do niej. Jest ona dość krępująca i zarezerwowana raczej tylko dla stałych partnerów, którzy doskonale się znają, w pełni sobie ufają oraz chcą próbować nowych rzeczy w łóżku. Na pierwszej randce zdecydowanie odradzamy!

Zgłoś swój pomysł na artykuł

Więcej w tym dziale Zobacz wszystkie