Tych cech kobiecego wyglądu nie lubimy najbardziej! Męski ranking TOP 6

Krzysztof Jagielski
02.01.2017

Stare powiedzenie głosi, że nie ma brzydkich kobiet, tylko wina czasami brakuje. Jednak każdy facet doskonale zna cechy kobiecej urody, które skutecznie zmuszają do odwrócenia wzroku. Niektóre panie zdają się sobie nic z tego nie robić i uparcie decydują się na stylizacje odpychające większość mężczyzn. O czym mowa? Oto ranking TOP 6 najbardziej nielubianych przez facetów cech kobiecego wyglądu.

  1. Łysa głowa – a właściwie bardzo krótka fryzura „na rekruta”. Trudno zrozumieć, dlaczego niektóre panie robią swojemu wyglądowi tak dużą krzywdę i decydują się na ogolenie głowy. Może i jest to praktyczne, ale na pewno nie zachęca facetów do nawiązania kontaktu. I może właśnie o to chodzi?
  2. Skwarka – czyli bardzo silna, sztucznie uzyskana opalenizna. Może w niektórych kręgach uchodzi to za ładne czy seksowne, jednak większość facetów na widok spalonej skóry dostaje dreszczy i przyspiesza kroku. Taki wygląd kojarzy się z niskim poziomem inteligencji i próżnością.
  3. Tipsy – naprawdę nie wiadomo, co niektóre kobiety widzą w ekstremalnie długich paznokciach w stylu szponów. Ani to ładne, ani higieniczne, ani pociągające. Przeciętny facet na widok takich doczepianych paznokci próbuje jak najszybciej zakończyć rozmowę. Nie mówiąc już o tym, że szpony mogą powodować poważne problemy w intymnej sytuacji.
  4. Zarost – jedna z najgorszych cech kobiecego wyglądu i gotowy przepis na to, aby nie pozwolić się zbliżyć żadnemu facetowi. Kobieta z wąsikiem wygląda mało estetycznie. W dzisiejszych czasach świadczy to wyłącznie o tym, że o siebie nie dba, a to nie brzmi najlepiej.
  5. Zaniedbane nogi – nie chodzi tylko o problemy z regularną depilacją, ale też o żylaki czy wszelkie inne objawy zaniedbania nóg. Zbrodnią na męskim guście jest także noszenie podkolanówek – zwłaszcza do spódnicy. Brrr...
  6. Chuda do granic możliwości – bzdurą jest twierdzenie, że faceci lubią chude kobiety. Lubią szczupłe, zadbane, ale mające „to i owo”. Kobiece kształty w żaden sposób nie kojarzą się z szkieletem, na który pewnie i pies by się nie rzucił. Dziewczyny – nie odchudzajcie się na siłę! My lubimy trochę ciałka!

Mamy nadzieję, że ten ranking przeczytają głównie kobiety, dlatego zwracamy się do Was: weźcie sobie męskie rady do serc i nie róbcie nam przykrości prezentując wymienione cechy wyglądu. Pewnie, że liczy się przede wszystkim wnętrze, ale do jego poznania musi zachęcić to, co na zewnątrz.

Zgłoś swój pomysł na artykuł

Więcej w tym dziale Zobacz wszystkie

Na naszej stronie korzystamy z plików cookies w celu spersonalizowania reklam, więcej informacji.